EMLAK: İstanbul’da yeni bir residence dönemi

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

İstanbul’da yeni bir residence dönemi

Taş Yapı’nın Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdiği projesi Four Winds, 360 derece İstanbul manzarasının yanı sıra geniş yeşil alanıyla İstanbul’da yeni bir residence dönemi başlatıyor.

Taş Yapı’nın Adalar’dan Tarihi Yarımada’ya kadar uzanan İstanbul manzarasını yaşama fırsatı sunan projesi Four Winds, 44 dönümlük arazinin yüzde 93’ünün yeşil alana ayırması ile de Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Proje ayrıca bölgedeki sosyal alanlara da yakın konumuyla dikkat çekiyor. Özgürlük Parkı’ndan Göztepe 60. Yıl Parkı’na, Kalamış Parkı’ndan Yoğurtçu Parkı’na pek çok yeşil alan projeye yürüme mesafesinde. Projede her biri 44 katlı 4 blok toplam 520 daire bulunmakta 87 metrekare ila bin 50 metrekare arasında 8 tip daire mevcut. Fiyatları katlarına, yönlerine ve büyüklüklerine göre değişiyor.

İç mimarisi, tasarım değeri ve sunduğu yaşam kalitesiyle İstanbul’da yepyeni bir residence dönemi başlatan Four Winds Residence, kişiye özel hizmetler ve Bağdat Caddesi’nin merkezinde doğanın dokusunu hissettiren peyzaj mimarisi ile ideal yaşamı proje sakinlerine sunuyor.

Dış cephe ve iç mimari detaylarında en üst düzey uygulamalar ve delüks bir yaşamın hayata geçirildiği Four Winds Projesi, akıllı bina teknolojisinin tüm artılarını barındırıyor. Tüm katlarda cam açılabiliyor ve balkon keyfi yapılabiliyor.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.