Yalçın Küçük ağır konuştu Soner Yalçın Oda Tv ile para kazanıyor

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Odatv Davası’nın duruşması İstanbul 18’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülmeye başlandı. Savcı tüm sanıkların beraatini talep etti.

İstanbul Çağlayan Adliyesi’ndeki 18’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen, 13 sanıklı Odatv Davası’na bugün devam ediliyor.

Savcı, somut ve yeterli delil olmadığı gerekçesiyle tüm sanıkların beraatini talep etti. Bunun üzerine Ahmet Şık söz alarak, “Sizin söylediğiniz basitlikte bir beraat istemiyoruz. Benim iki avukatım diğer 8 gazeteci arkadaşımla birlikte başka bir komployla tutuklandı.

Bu komployu kuran tüm faillerin tamamının dosyaya sunulması için süre istiyorum.” dedi. Avukat Fikret İlkiz, mütalaayı okuyup savunma yapmak istediğini ve bu nedenle süre verilmesi gerektiğini söyledi. Bunun üzerine Mahkeme Başkanı mütalaayı okudu ve süre verileceğini söyledi.

YALÇIN KÜÇÜK: SONER YALÇIN BURAYA GELECEK

Yalçın Küçük söz aldı. Küçük, “Beraat verilmesi o kadar önemli değil. Beni tutuklayan savcı, hakim kaçmıştır. Polis çırakları tutukludur.” dedi.

“Odatv’nin sahibi Soner, iddianameye göre 1 numara benim. Soner nerede? Buraya gelecek. Soner Odatv’den para kazanıyor. Gelip kendisini burada savunacak. Ben de tazminat davasından kazanacağım.” diyen Yalçın Küçük, “Bu iddianameye göre ben Odatv’yi, Ergenekon’u, PKK’yı yönetiyorum. Beni hafife alamazsınız. Bunları hep konuşacağız. Bu devlet beni yıllarca rehin aldı. Sonra hepsi kaçtı. Çok büyük tazminat isteyeceğim. Türk hukukunu yargılayacağız burada. Süre istiyorum. Yeteri kadar çalışmam için uzun süre verin. Mahkemeler benim için paslaştı. Biri bırakırken öbürü tutukladı. Bu hakimleri burada yargılayacağız” şeklinde konuştu.

 

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.