KÜLTÜR: Şebnem Ferah Konseri!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Şebnem Ferah
Şebnem Ferah

Özel repertuvarıyla dinleyicisine muhteşem bir konser akşamı yaşatmaya hazırlanıyor.

Vestel Gururla Yerli Konserleri Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde.

Etkileyici sahne performansıyla her konserinde izleyiciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlanan Şebnem Ferah, Zorlu PSM Ana Tiyatro Sahnesi’nde rock rüzgarı estirecek.
Her konseri sonrası sahne performansı ile gündemden düşmeyen Şebnem Ferah, “Kadın” (1996) albümünden “Od” (2013) albümüne uzanan geniş ve özel repertuvarıyla dinleyicisine muhteşem bir konser akşamı yaşatmaya hazırlanıyor.
Şebnem Ferah’a Zorlu PSM Ana Tiyatro Sahnesi’nde yıllardır birlikte aynı sahneyi paylaştığı Ozan Tügen (klavyeler), Metin Türkcan (gitarlar), Buket Doran (bas gitar), Aykan İlkan (davul), Serdar Barçın (flüt) ve Ceren Tügen (vokal) eşlik edecek.

90’lı yıllardan beri gece yaşamı, Rock ve show dünyasında aktif olan Nikki, özellikle yaptığı iş ve yaşam tarzıyla ülkemizde 80’s Rock’ın hakkını veren tek temsilcisidir.. Bir çok klip, dizi ve filmde konuk oyuncu oarak görünmüştür.. Yıllarca birçok konser ve festivalde dünyaca ünlü isimlere eşlik etmiş, bazen onlardan önce sahne almıştır. Takipçilerinin ve sevenlerinin oylarıyla son yıllarda en akılda kalan performansları, 2012 de, Guns’n Roses’ında Headlinerlar arasında olduğu unutulmaz Goldfest, geçtiğimiz yılbaşı Hard Rock Cafe sahnesi, 2016 Mayıs ayında Hayko Cepkin’in kendi organizasyonu Varilfest’ sahnesi, temmuz da gerçekleşen muhteşem Scorpions konserinde sahnede yaptığı açılış ve geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Monster Energy Türkiye lansman konserinde, dünyaca ünlü monster girls ile sahneye çıkarak yaptığı performanslar ilk beştedir.. Takipçileri tarafından ”one man band” yani, tek kişilik rock grubu diye adlandırılan Nikki, halen İstanbul gece yaşamının gözde mekanlarında performans yapmaktadır ve Şebnem Ferah’ın official after show VIP dj’idir.. Yakında kendi radyo programını yaparak Rock severlerin evlerine kadar girecektir.
*Atlantis Müzik İşbirliği İle Gerçekleşmektedir.

Sahne Üstü Ayakta Konser

Kapı açılış: 20.00
Şebnem Ferah: 21.00
Nikki Wild: 00.00

Kaynak: Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50791 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.