KÜLTÜR: Mor ve Ötesi konseri!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Mor ve Ötesi
Mor ve Ötesi

20. yıl konseriyle hayranlarıyla buluşuyor! Rock müzik sahnemizin en önemli temsilcilerinden mor ve ötesi, birbirinden özel şarkılar, albümler ve performanslarla dolu kariyerinin 20. yılını Atlantis Yapım iş biriğiyle düzenlenen Vestel #gururlayerli konserleri kapsamındaki Sahne Üstü Ayakta Konserle Zorlu PSM’de kutluyor!
20. yıla özel olarak Şehir, Bırak Zaman Aksın ve Gül Kendine albümlerinin remastered hallerini içeren Kayıtlar 1996-2004 isimli boxset’i Mayıs ayında yayınlanan Anlatamıyorum single’ını takiben DMC etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunan mor ve ötesi, ikinci bölüm niteliğindeki Kayıtlar 2005-2016’yı bu ay yayınladı. Bütün şarkılar, bu şarkıların sözleri, daha önce paylaşılmamış görseller ve özel sürprizlerden oluşan 8 CD’lik üçüncü kutu ise Aralık ayında yayınlanacak. Kutular grafik sanatçısı Hüseyin Sandık tarafından tasarlanırken grubun 20 yıllık yolculuğunu gözler önüne sererek günümüz rock sahnesinde sahip olduğu konuma nasıl eriştiğine ışık tutacak.
Toplamda 8 albüm, 1 EP, 2 de single yayınladığı kariyeri boyunca ülke rock piyasasını tanımlayan isimlerden biri haline gelen ve eriştiği bu konumu 20 yıl boyunca koruyan mor ve ötesi, birçok değerli ismin albümüne de katkıda bulundu. Onno Tunç Şarkıları albümü için 1945’i, Murathan Munhan şarkılarının yeniden yorumlarından oluşan Söz Vermiş Şarkılar albümünde Telli Telli’yi, Bülent Ortaçgil için söylenen şarkılarından oluşan Şarkılar Bir Oyundur’da Sen Varsın’ı yorumlayan grup, 2008 yılında ise Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi Deli adlı parçayla temsil etti.
Ülkemiz rock müzik sahnesinin en değerli gruplarından mor ve ötesi, 20. yıl konseriyle 23 Aralık’ta Zorlu PSM sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor!
23 Aralık 2016
20:00
Kaynak: Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50791 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.