FUTBOL: ”Beşiktaş’ın beni istemesi onurdur”

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

#karakartal #besiktas #bjk #siyahbeyaz

Altınordu’dan Freiburg’a transfer olan 20 yaşındaki yıldız “Beşiktaş’ın teklifi benim için onurdur” ifadesini kullandı. Bundesliga’da Freiburg forma giyen milli futbolcu Çağlar Söyüncü, çarpıcı açıklamalarda bulundu. 20 yaşındaki milli oyuncu, “İnsan ister istemez gururlanıyor. Önceki sezon TFF 1. Lig’de şimdi ise Bundesliga’da olmak çok güzel. Şu anda lig çok zor ve sonuna kadar mücadele var. Geçen sezonda kaliteli takımımız vardı. Bu sezonda kaliteli takım olunca her şey belirleyici oluyor. Bu takım kafamda yoktu ama burada hocamla konuşunca fikrim değişti” dedi.

“BEŞİKTAŞ BENİ İSTEMESİ ÇOK GÜZEL BİR DUYGU”

Çağlar şöyle devam etti: “Beşiktaş’ın beni istemesi çok güzel bir duygu. Avrupa’yı denemek istedim. Yaşım çok genç ve gelişime açığım. Yönetim ve hoca beni çok sıcak karşıladı burası oldu. Beşiktaş’ın beni istemesi onurdur.” Genç oyuncunun bu açıklamaları, Çağlar’ın ilerleyen dönemde gelecek bir teklife olumlu yanıt vereceği şeklinde yorumlandı. Fotomaç

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.