AKTÜEL: Cansu Dere anneliği, “Sevme ve sorumluluk alma sanatı” olarak tanımladı.

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Cansu Dere
Cansu Dere

Star TV’deki ‘Anne’ dizisinin yıldızı Cansu Dere, çocuklara cinsel istismar konusunda açıklamalarda bulundu. Ntv’den edinilen bilgilere göre, Cansu Dere, çocuklara cinsel istismar konusunda, “Sebep olan herkesin bedelini ödemesini istiyorum” dedi.
Üç yıl aradan sonra setlere ‘Anne’ dizisiyle dönen Cansu Dere, dizideki performansıyla adından söz ettiriyor. Filmde, ailesinden şiddet gören çocuğu sahiplenen ve ona anne olan kadın rolünü üstlenen Dere, anneliği, “Sevme ve sorumluluk alma sanatı” olarak tanımladı.
Hürriyet’e verdiği röportajda, anne olmak isteyip istememesiyle ilgili şunları söyledi:
“Ben öyle durup dururken ‘Bir çocuğum olmalı, anne olmalıyım’ diye düşünen, bunu arzulayan bir insan değilim. Kafam, duygularım öyle çalışmıyor. ‘Ne olursa olsun anne olmalıyım’dan çok, aile olmayı başarabilmek daha önemli benim için. Bunu başarabilmeyi isterim.”
Çocuklara cinsel istismar konusunun gündemden hiç düşmemesi gerektiğini söyleyen 36 yaşındaki oyuncu, “Korkunç şeyler oldu ve oluyor. Çocukta cinsel istismar kabul edilemez, hoş görülemez, affedilemez. Sebep olan herkesin bedelini ödemesini istiyorum” dedi.
“Hissettiğim şey öfke, acı, endişe, çaresizlik” diyen Dere, “Ben kendi seçimlerini yapabilen, hayatını yönlendirme fırsatı bulabilmiş, çocukluğunu çocuk olarak yaşayabilmiş bir insan olarak, canı yakılan her çocuktan özür dilemek istiyorum; ‘Biz büyükler üzülmenize, üzenlere engel olamıyoruz’ demek istiyorum” şeklinde konuştu.

Cansu Dere
Cansu Dere

Dere, dizideki rol arkadaşı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız hakkında da şunları söyledi:
“Hayatımda partnerler yönünden hep çok şanslı oldum, şimdi de öyleyim. Beren’le çalıştığım için çokm mutluyum. Daha önce hiç yedi yaşında biriyle böyle bir ilişkim olmamıştı. Ne güzel şeyler, ne detaylar insana, çocuğa dair bir bilseniz… Oyun arkadaşım o benim.”
Kaynak: NTV

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.