MAGAZİN: Adriana Lima Selena Gomez’e destek verdi

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Adriana ve Selena
Adriana ve Selena

Adriana Lima, genç şarkıcı Selena Gomez’e destek verdi. Bir süredir rehabilitasyon merkezinde tedavi gören ve müzik kariyerine ara veren Selena Gomez, geçtiğimiz günlerde 2016 Amerikan Müzik Ödüllerine katılarak herkese sürpriz yapmıştı.
“İYİLİK DAİMA KAZANIR”
3 aydan fazla süredir instagram’da paylaşım yapmayan 24 yaşındaki yıldız, Şükran Günü’nde hayranlarına, “Bu yıl şükran duymam için çok şey oldu. Bu yılım en zor ama en ödüllendirici yılmı oldu. Sonunda ‘yeterlilik’ konusuyla savaştım. Sizin yıllardır bana verdiğiniz sevgiyi yansıtmak ve kendinizle ilgilenmenizin ne kadar önemli olduğunu göstermek istedim. Nezaketle inanç yoluna. İyilik daima kazanır. Sizi seviyorum çocuklar” mesajını yazdı.

selena gomez-adriana lima
selena gomez-adriana lima

“EN İYİSİNİ HAK EDİYORSUN”
Selena Gomez’in bu paylaşımına Victoria’s Secret meleklerinden Adriana Lima yorum yaptı. Ünlü model, “Senin ışığını görüyorum, saf kalbini görüyorum. Daima pozitif enerji göndereceğim. En iyisini hak ediyorsun. Benim desteğim seninle” sözleriyle Selena Gomez’e destek verdi.
Kaynak: MİLLİYET

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.