KÜLTÜR: Sergiden elde edilen geliri öğrencilere bağışlıyor

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Gökçe Merve Akgün, “Benim eserlerim sürreal eserler genelde. Ben hiçbir şekilde resimlerime isim koymuyorum, çünkü bir kalıba sığdırmak istemiyorum. Herkesin kendi bakış açısıyla yorumlamasını istiyorum. Aynı zamanda bazı eserlerimde grafik çizimleri de görülebiliyor, bu da okuduğum bölümle alakalı. Bunlar benim için yeni adımlar, sanat her zaman hayatımızda olur umarım. Ülkemiz için de çok önemli bir yere sahip sanat. Sergiden kazandığım gelirin tamamını burs olarak bağışlamayı düşünüyorum. Umarım hepimizin sayesinde bu olur” dedi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün kızı Gökçe Merve Akgün, ikinci kişisel sergisini açtı. Genç ressamın ikinci sergisine Beşiktaş Belediyesi Sergi Salonu ev sahipliği yaparken, serginin tüm geliri öğrencilere bağışlanacağı açıklandı.

Gökçe Merve Akgün, ikinci kişisel sergisini açtı. İlk sergisi ‘Ruhsal Yansımalar’ın ardından ikinci kişisel sergisini de Beşiktaş Belediyesi Sergi Salonu’nda açan genç ressamı sevenleri yalnız bırakmadı. Heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunan genç ressam, sergisinin açılış kurdelesini babası Hasan Akgün, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve ailesiyle birlikte kesti. Gökçe Merve Akgün’ün sergisinde sürreal tabloların yanı sıra kendi tasarımı olan ahşap objeler de yer aldı. 6 Kasım tarihine kadar sanatseverlere açık olan sergiden elde edilecek gelirin tamamı burs olarak öğrencilere verileceği bilgisi aktarıldı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.