MAGAZİN: Jlo’dan belfie pozu

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Siyah seksi mayosuyla ayna karşısında poz veren 47 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez’in fotoğrafı, 1 milyon beğeniye ulaştı. Bel ve kalça fotoğraflarını paylaşma trendi olan belfie, 2013 yılında ünlüler dünyasından Kim Kardashian’ın ayna önünde, beyaz mayosuyla çektiği fotoğrafıyla gündeme gelmişti.

Sosyal medyanın selfie’den sonra bir diğer çılgınlığı olan belfie modasına şarkıcı Jennifer Lopez de uydu.

Siyah seksi mayosuyla ayna karşısında poz veren 47 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez’in fotoğrafı, 1 milyon beğeniye ulaştı.

Bel ve kalça fotoğraflarını paylaşma trendi olan belfie, 2013 yılında ünlüler dünyasından Kim Kardashian’ın ayna önünde, beyaz mayosuyla çektiği fotoğrafıyla gündeme gelmişti. (Posta)

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.