SPOR: ”Biz efendiliğimizi bozmayacağız”

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

''Biz efendiliğimizi bozmayacağız''

Beşiktaş yönetimi, güvenlik güçlerinden özel önlem talep etti. Napoli’de oynanan karşılaşma öncesi hem taraftarlara hem de gazetecilere saldıran İtalyan taraftarların, bugünkü maç için İstanbul’a geleceği bilgisini alan yönetim, herhangi bir olay yaşanmaması için tüm tedbirlerin alınmasını istedi. Siyah-beyazlı yetkililerin, güvenlikle ilgili sorumlulara, “Bizlere orada saldırmışlardı. Ama biz efendiliğimiz bozmayacağız” diyerek olay çıkmaması için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler. Kaynak: Fotomaç

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.