SPOR: Oğuzhan Özyakup belirsizliği

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Oğuzhan Özyakup belirsizliği

Sakat futbolcuların fazlalığı nedeniyle yeni taktik arayışlar içinde olan Şenol Güneş, Oğuzhan Özyakup kararsızlığı yaşıyor. Bu futbolcunun durumuna göre orta saha şekillenecek. Caner Erkin’in ardından Talisca, Necip ve Aras’ı da sakatlıklar nedeniyle Napoli maçının kadrosuna alamayacak olan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yarınki zorlu maçı kazanmak için yeni taktik planların peşine düştü.

Sakatlıktan tamamen kurtulan ve artık hazır olan Oğuzhan Özyakup’tan Napoli maçında yararlanmak isteyen Şenol Güneş, bu futbolcuyu ilk on birde mi yoksa oyuna sonradan mı dahil etme konusunda son kararını vermedi.

Gençlerbirliği maçında Adriano’yu savunmanın önünde oynatan tecrübeli hoca, orta sahanın göbeğini Adriano-Atiba ikilisinden kurmayı da seçenekler arasında tutuyor. Tolgay Arslan’ı 10 numara olarak oynatabilmek için, böylesine bir seçeneği cebinde tutan Güneş, Napoli maçı öncesi bütün kadro senaryolarını antrenmanlarda deneyecek.

Oğuzhan-Atiba-Tolgay’dan kurulu bir üçgeni de, taktik planları arasında bulunduran siyah-beyazlı teknik adamın, çift forveti de, uygulayabileceği iddia edildi. Kaynak: Skorer

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.