TÜRKİYE: Bayramda ek sefer

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Türk Hava Yolları (THY) yoğun talep üzerine 18 ek sefer düzenleme kararı aldı.

Ramazan Bayramı ve yaz tatiline gidecek vatandaşların, yoğun bir şekilde havayolunu tercih etmesi uçak biletlerinin 10 gün önceden tükenmesine neden oldu. Havayolu şirketleri, bayram ve yaz tatili nedeniyle artan talebi karşılayabilmek için 73 ek sefer düzenleme kararı aldı. Özellikle Bodrum ve Antalya’da uçak bilet fiyatları ikiye katlandı.

Ramazan Bayramı ve yaz tatiline gidecek vatandaşlar, havayoluyla seyahati tercih edince uçaklar günler öncesinden doldu. Havayolu şirketleri artan talep karşısında ek sefer koyma kararı aldı. Havayolu şirketleri talepleri ilk etapta karşılamak için 73 ek sefer düzenleyecek. Önümüzdeki hafta talebin artması durumunda ilave sefer sayısını artıracak. Havayolu şirketleri yöneticileri, tatilciler en çok Bodrum, Dalaman, İzmir ve Antalya’yı tercih ettiğini açıkladı.

THY’DEN BAYRAMDA 18 EK SEFER

Türk Hava Yolları (THY) yoğun talep üzerine 18 ek sefer düzenleme kararı aldı. THY, Bodrum’a 11, Dalaman’a 4, Antalya’ya 2, Trabzon 1 ek sefer koydu. Özellikle tatil bölgelerine yoğun taleplerin geldiğini belirten yetkililer, talebe göre önümüzdeki hafta ilave sefer sayılarının artacağını belirtti.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50396 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.