BEŞİKTAŞ: 3 şüpheli tutuklandı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş'ta silahlı saldırı sonrası üç kişi tutuklandı

Beşiktaş’taki İstanbul Bölge Jandarma Komutanlığı nizamiyesi önünde emekli Albay Çetin Oğuz ve eşi Asuman Oğuz’a yönelik silahlı saldırıya karıştığı iddia edilen 3 şüpheli tutuklandı.
İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin iki gün önce düzenlediği operasyonda gözaltına alınan iki kişinin sorgulamaları sürerken, silahlı saldırı olayına karıştığı belirlenen bir kişi daha yakalandı. Emniyette işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen 3 şüpheli tutuklandı.

Albay Çetin Oğuz (67) ve eşi Asuman Oğuz (66), 7 Haziran’da İstanbul Jandarma Bölge Komutanlığı nizamiyesinden yürüyerek çıktıkları sırada motosikletli iki kişinin silahlı saldırısı sonucu yaralanmış, şüphelilere ait olduğu belirlenen motosiklet, Beşiktaş Abbasağa Parkı yakınındaki çıkmaz sokakta bulunmuştu.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin üç gün önce düzenlediği operasyonda, silahlı saldırıya karıştığı iddiasıyla yakalanan bir şüpheli daha önce tutuklanmıştı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50474 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.