TÜRKİYE: “Sıkıyönetime döndü”

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu 1 Mayıs'ı değerlendirdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu “İstanbul’u, sıkıyönetim merkezine döndürdünüz”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Taksim meydanı’nın 1 Mayıs kutlamalarına kapatılmasını bu sözlerle eleştirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ODTÜ Mezunları ile biraraya geldi. Toplantı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, 1 Mayıs kutlamaları için Taksim meydanı’na izin verilmemesini eleştirdi. CHP lideri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, asgari ücret ve parlamenter sistem ile ilgili açıklamalarına da tepkiliydi.
Kılıçdaroğlu: “Bayramların yasaklanması demokrasilerde olmaz… Taksimde daha öncede kutlandı yasaklanmasının anlamı yok… İstanbul’u sıkı yönetim merkezi haline döndürdünüz…” diye konuştu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50902 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.