SPOR: Ersan Gülüm’den mesaj

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Ersan Gülüm şampiyonluk konusunda görüşlerini paylaştı

Beşiktaş’ın tecrübeli stoperi Ersan Gülüm “Bize statlarını vermeyenlerin canı sağ olsun gideriz Ankara’da şampiyon oluruz” diye konuştu. Ersan, “Hedefimiz Trabzon maçında sahada olmam. Tedavim iyi gitti ve yarın sabah idmanlara çıkmaya başlayacağım. Trabzon maçında hocam görev verirse sahada olacağım. Karabük maçının zor olacağını biliyoduk. Kümede kalma mücadelesi veren bir takım. Ama biz maçı daha çok istediğimiz doksan artı altıda attğımız golle gösterdik. O dakikada gelen hem bizim hem camianın umutlarını daha da büyüttü. Çünkü son haftalara girince kim puan kaybederse onun için her şey daha zor olacak biz o maçı istediğimiz son dakikada attığımız golle gösterdik” dedi.
Kendilerine statlarını vermeyenlere rağmen gidip Ankara’da şampiyon olacaklarını söyleyen Beşiktaşlı oyuncu, “Oynayan oynamayan olarak camia olarak futbolcular olarak inanılmaz bir kenetlenme içindeyiz. Şunu söyleyebilirim biz rakiplerimizden daha çok istiyoruz bu şampiyonluğu, daha çok çalışıyoruz. Bunun bilinci ile çalışıyoruz. Rakiplerimiz kim olursa olsun daha fazla mücadele daha fazla hırs sizi şampiyon yapar. Son altı maç var buraya kadar geldikten sonra kaybetmek istemiyoruz artık. Bizden daha iyi mücadele eden takım yoktur zaten. Daha genç ve daha hırslıyız,daha huzurluyuz. Bizden daha çok hak eden yoktur bu şampiyonluğu.O kadar çaba sarf etti bu takım buralara gelmek için. Bize statlarını vermediler olsun canları sağ olsun gideriz Ankara’da şampiyon oluruz. Biz kenetlendikten sonra hiç kimse bizi yenemez” diye konuştu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.