DUYURU: Gazete Beşiktaş çıktı!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Gazete Beşiktaş yeni sayısı çıktı!

Bağımsız siyasi Gazete Beşiktaş Mayıs ayı sayısı çıktı. On bin adet basılan Gazete Beşiktaş’ın dağıtımı bugün itibariyle tamamlandı. Gazete Beşiktaş’ı temin edemeyenler için eşzamanlı olarak internet üzerinden de yayınlıyoruz. Dünyanın her yerinden istediğiniz zaman gazeteniz elinizdeymiş gibi sayfaları çevirerek okuyabilirsiniz.

Bağımsız siyasi gazete Gazete Beşiktaş 2000 yılından bu yana düzenli olarak haftalık 15 günlük ve aylık olarak yayınlanmaktadır. 2015 yılında aylık olarak yayın hayatına devam eden ve yazılı basın şeklinde 12 sayfa basılan ve dağıtılan Gazete Beşiktaş, Beşiktaş’ın ve Beşiktaşlı’nın ilk ve tek gazetesi olup baskı ile eş zamanlı olarak internet ortamında da dünyanın her yerinden okunabilmesi için yayınlanmaktadır.
GAZETE BEŞİKTAŞ’ı okumak için tıklayınız.

Beşiktaş Medya Grup’un diğer bir yayın organı Radyo Beşiktaş ve www.besiktas.com.tr haber sitesidir. 7/24 canlı ve bant yayın ile birlikte tüm dünyadan Türkiye’deb ve Beşiktaş’tan son dakika haber ve yorumlar yayınlayan internet sitemiz milyonlarca kişiye ulaşmaktadır.
(IPad – IPhone Android ve diğer tüm tablet, bilgisayar ve cep telefonlarından Radyo Beşiktaş’ı dinlemek, internet sitelerimizi ziyaret etmek istiyorsanız ücretsiz AppStore Mağazalarından uygulamamızı indirebilirsiniz.)

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.