BEŞİKTAŞ: İşçi Şenliği Abbasağa’da

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

İşçi Şenliği Abbasağa Parkı'nda kutlanıyor

İşçi Şenliği Beşiktaş Abbasağa Parkı’nda 25 Nisan tarihinde saat 18:00’de başlıyor. Şenlikle birlikte işçiler açıklamalar duyurular ve yapılacak diğer etkinlikleri de hatırlatacaklar. Bu tip şenlik, buluşma gibi çalışmaların süreceği de öğrenilenler arasında.
Birleşik Haziran Hareketi, 1 Mayıs’a doğru işçilerle buluşmalarına devam ederken aynı zamanda Sinop’ta nükleer santral kurulmasına ilişkin karara karşı da sokağa çağırıyor.
İstanbul Valisi Vasıp Şahin’in 1 Mayıs’ta Taksim Meydanı’nı yasaklı ilan etmesinin ardından 1 Mayıs’ta Taksim’de olacağını belirten Haziran, emek ve dayanışma günü öncesi direnişçi ve grevci işçilerle şölen gerçekleştirecek. 25 Nisan günü Beşiktaş Abbasağa Parkı’nda Haziran Beşiktaş Meclisi’nin düzenleyeceği İşçi Şenliği’ne, Beltaş, Divan, Saray Muhallebicisi, Dora Hotel, Metal-İş ve diğer direnişçi işçiler katılacak.
Saat 18.00’de başlayacak şölene şarkılarıyla Heyula ve Adalılar’ın da katılacağı duyuruldu. Şölende, ayrıca, işçi kürsüsünün ve şiir dinletisinin olacağı belirtilirken, çağrıda ‘ve tabii ki çay’ ifadeleri yer aldı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50432 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.