BEŞİKTAŞ: Minibüs alev aldı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Minibüs alev aldı

Boş bir arazide bulunan minibüste sebebi bilinmeyen bir şekilde yangın çıktı. Sabah saat 07:30 civarlarında boş bir araziye park edilmiş minibüste yangın meydana geldi. Yangını gören belediyede çalışan memur durumu hemen itfaiyeye haber verdi. İtfaiye olay yerine gelmesi ile araç söndürüldü. Fakat aracın son hali adeta küle dönmüş olarak gödüldü. Beşiktaş ilçesinde Etiler’de boş bir arazide bulunan minibüste sebebi bilinmeyen bir şekilde yangın çıktı. Sabah saat 07:30 civarlarında boş bir araziye park edilmiş minibüste yangın meydana geldi. Yangını gören belediyede çalışan memur durumu hemen itfaiyeye haber verdi. Sürekli olarak arazinin içerisinde park halinde durduğu öğrenilen 34 ZH 1590 plakalı minibüste bilinmeyen bir nedenle yangın meydana geldi.
Minibüsün yandığını fark eden belediye görevlisi durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekibi, yanan minibüsü kısa sürede söndürdü. Minibüsün yandığını gören Ahmet Temur isimli bir vatandaş, “İşe giderken minibüsün yandığını gördüm. O minibüs sürekli burada ama neden yandığını bilmiyorum” dedi.
İtfaiye ekiplerinin çalışmasıyla araç söndürülürken, yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50577 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.