TÜRKİYE: Online kontrol

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz

Seçmen sorgulama işlemi ile tüm seçmen bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden seçmen bilgilerine ulaşmak ve seçmen sorgulama işleminin detaylarını öğrenmek için haberimizi inceleyebilirsiniz.
İşte Milliyet gazetesinde de yer alan haberden bazı detaylar:
Seçmen sorgulama yapabilmek için herkes TC: Kimlik no, nüfusa kayıtlı olduğu il ve nüfus cüzdanının arka yüzünde yer alan cilt no bilgisine ihtiyaç duyuyor. Bu bilgileri Yüksek seçim kurulu’ nun ilgili sayfasındaki sorgulama ekranına yazdığınızda tüm seçmen bilgilerinizi alabilirsiniz.
Seçmen sorgulama yapmak için ihtiyacınız olan tüm bilgiler kolayca erişebileceğiniz nüfus cüzdanınız üzerinde bulunuyor. Yüksek seçim kurulu’ nun sağladığı online seçmen sorgulama kolaylığı sayesinde, eskisi gibi seçmenlerin muhtarlıktan alacağı seçmen bilgi formlarına ihtiyaç kalmıyor. Tüm seçmenler online olarak seçmen sorgulama yapabiliyor ve saniyeler içerisinde tüm seçmen bilgilerine ilgili ekran aracılığıyla ulaşıyor. Seçmen sorgulama bilgi sayfası aslında oluşabilecek yanlışlıklarında belirlenmesin de etkin bir rol üstleniyor.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50396 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.