SPOR: Vakıf kuruluyor

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Spor Haberleri

Beşiktaş ile Kabataş Erkek Liseliler Derneği’nin birlikte vakıf kurma kararı, Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı Feriye Sitesi’nde düzenlenen basın toplantısıyla duyuruldu ve toplantının sonunda imzalar atıldı.
işte detaylar:
Başkan Fikret Orman, basın toplantısında yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Bugün hep beraber tarihi bir gün yaşıyoruz. Uzun zamandır hayalini kurduğumuz ve camiamız için önemli bir adım atıyoruz. Türkiye’nin en köklü spor kulübü olan Beşiktaş ile Türkiye’nin eğitim alanındaki en köklü camiası olan Kabataş, bugünden itibaren güçlerini birleştirme kararı aldı. Beşiktaş ailesi olarak, Kabataş gibi ekol olmuş bir kuruluşla hareket etmekten çok mutluyuz. Kabataş Erkek Lisesi ile kurduğumuz eğitim, kültür ve sağlık alanlarına yönelik vakıf Beşiktaş ve Kabataş değerlerine uygun, ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli gençleri yetiştirmeye katkı sağlayacaktır. Hem eğitim anlayışı hem de uygulayacağı bilimsel çalışmalarla referans gösterilecek bir kurum olacaktır. İlk adımı attığımız güzel beraberliğinin uzun olmasını temenni ediyorum.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50566 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.