SPOR: İşte karar

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Bilic Beşiktaş Spor Haberleri

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Emre Belözoğlu ve Slaven Bilic hakkında kararını verdi.
İşte detaylar:
Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Fenerbahçe ile Beşiktaş derbisinin ardından Emre Belözoğlu ve Slaven Bilic hakkında kararını verdi.
Beşiktaş yönetimi, derbinin ardından Emre Belözoğlu’nun Slaven Bilic’e küfürleri nedeniyle ceza alması gerektiğini birçok kez dile getirirken, siyah-beyazlıları şoke eden bir karar alındı.
TFF Hukuk Müşavirliği, saha içerisinde ve koridorda, Emre Belözoğlu ile Slaven Bilic arasında yaşanan olaylar nedeniyle herhangi bir sevke gerek görmedi. Böylece iki ismin de PFDK’lık olma durumu ortadan kalkmış oldu.
Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında sezonun ilk yarısında oynanan derbide Emre Belözoğlu ile Slaven Bilic arasında gerginlik yaşanmış ancak iki isim yine PFDK’ya sevk edilmemişti.
Öte yandan TFF Hukuk Müşavirliği, Fenerbahçeli Alper Potuk ile Beşiktaşlı genç kaleci Günay Güvenç arasında yaşanan gerginlik nedeniyle iki ismi PFDK’ya sevk etmeyi gerek görmedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.