SPOR: Emre isyanı

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Bilic'e küfür haberi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 1-0 yenildikleri derbi maçta, teknik direktörleri Slaven Bilic’e küfür ettiği kameralara yansıyan Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu’na ateş püskürdü. Başkan Orman, Belözoğlu’nun olduğu Milli Takım’a futbolcu göndermemeyi bile düşündüklerini söyledi.

İşte detaylar:
Teknik direktörleri Slaven Bilic ile tartışma yaşayan Emre BelözoğlU’na da sert tepğki gösteren Beşiktaş Başkanı, “Federasyona müraccat edeceğiz. Görüntüler ortada. Bizim bir oyuncumuzun Fenerbahçe teknik direktörüne küfür etmesi halinde, rakip camia ne hissederse biz de şu an onu hissediyoruz. İlk yarıda oynanan maçöta da aynı futbolcu, hocamıza küfür etti. Bunun kabul edilebilir bir yanı yok. Bu ahlaksızlıktır, dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.