SPOR: Kısa süreli gerginlik

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş spor haberleri

Maçtan bazi kesitler… Başka Beşiktaş atağında Tolgay, Sosa’dan aldığı pasla ceza alanına doğru hareketlenip Demba Ba’yı ceza alanına hareketlendirdi ama kaleci Volkan topun sahibi oldu.
36′ Beşiktaş savunmasında topla buluşan Motta’nın en uç noktada bulunan Demba Ba’ya uzun pasında Egemen topu karşıladı.
35′ Fenerbahçe’de Raul Meireles oyundan çıkarken Moussa Sow oyunda.
34′ Oyun alanı şu an sakinleşmiş durumda…
33′ Bu kez de Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic ve Emre Belözoğlu arasında gerginlik yaşanmaya başladı. Saha içi karıştı…
32′ Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yedek kulübesinde bekleyen Moussa Sow lehine tezahürat yapılıyor.
31′ Emmanuel Emenike, gelen tepkiler üzerine formasını bir anda çıkarttı ve oyundan çıktı. Ardından İsmail Kartal, Emenike’yi yeniden oyun alanına gönderdi.
30′ Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Emenike’ye olan tepkiler devam ediyor. Emenike kenar yönetimine oyundan çıkmak istediğini belirtti.
29′ Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda Caner’in ceza alanına ortasında kaleci Tolga çıkıp topu yumruklayarak uzaklaştırdı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.