SPOR: “Hak etmedik”

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş Spor Haberleri

Slaven Bilic, derbi sonrası şu açıklamaları yaptı: “Hayal kırıklığı yaşıyoruz. Kaybetmeyi hak etmedik. Buradan puan çıkarabilirdik. İkinci yarıda kazanmaya yakın olan taraftık. 4 tane net pozisyon yakaladık. Rakip hücumu bırakmışken hızlı hücumdan gol attı. Böyle ucuz bir gol yememeliydik. Rakibimizle aramızı açabilirdik. Şimdi takımlar birbirine çok yakın. Oynanacak dokuz maç var. Heyecanlı olacak.”

“Emre’ye kötü bir hareketim yok. Emre ile ilgilenmiyordum. Fenerbahçeli oyuncular ve yedek kulübesindekiler bizim alanımıza gelmeye başlayınca hakeme rakip oyuncuların alanımızdan çıkmalarını istediğimi söyledim. Oyuncularımıza baskı yapmaları doğru değil dedim”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.