SPOR: Statla yeni imaj

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş Kulübü Mesajı

Orman ve kurmayları, bugün Vodafone Arena’nın yanı sıra İnönü Stadı’nın tarihi görüntüleri ile Nevzat Demir Tesisleri’ne çıkarma yaparak oyuncularla bir araya gelecek ve “Yeni stadımıza şampiyon olarak döneceksiniz” mesajını iletecek.

İşte spor medyasında gündeme gelen haberle ilgili bazı detaylar:
Orman ve kurmaylarının toplantıda aldığı karar gereği, dün gün boyu yeni stat Vodafone Arena’nın yanı sıra İnönü Stadı’nın tarihi dönemlerini aktaran görüntüler araştırıldı ve bir CD’de toplandı.
Bugün oyuncularla buluşacak olan Orman, Çebi, Vardar ve Albayrak dörtlüsü, görüntüler eşliğinde, “Bugünlere kolay gelmedik. Yola birlikte çıktık ve beraber yürüyeceğiz. Avrupa’ya veda üzücü ancak bu takımı buralara sizlerin getirdiğini unutmayın. Bu takımı şampiyonluğa ulaştıracağınıza, yeni stadımıza şampiyon döneceğinize tüm kalbimizle inanıyoruz” mesajını verecek.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

Yorumlar kapatıldı.