SPOR: “Liderliği geri aldık”

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Bilic - Beşiktaş

Bilic maç sonrası açıklamalarda bulundu: “Çok canlı oynadılar. Güzel bir zeminde güzel bir taraftar desteği ile oynadık. İlk dakikadan itibaren başarılıydık. Bazı hatalarımız vardı. Bunlar oyunun içinde hep olan şeyler. Oyun 3-1’e geldikten sonra oyunun kontrolünü yine ele aldık ve 5-1 kazandık. Harika bir galibiyet ve çok önemli bir 3 puan aldık. Önümüzde çok önemli bir hafta var. İki önemli maça çıkcağız. Önce Perşembe günü Club Brugge ile sonra Fenerbahçe ile oynayacağız. Bugün çok iyi bir oyunla farklı bir şekilde kazandık ve liderliği geri aldık. Bu özgüvenimizi yükseltecek. İki maçı da kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bu bizim için bir görev. Bu maçları kazanacak gücümüz var. Oyuncularımız cezalı durumda değil Fenerbahçe maçı için. Öncelikle hedefimiz ve düşüncemiz Club Brugge ardından Fenerbahçe maçını düşünüyoruz. Hem sezon içinde hem de maçlarda bazen çift forvet oynuyorduk. Mesela Feyenoord’a karşı böyle oynamıştık. Sakatlıklardan dolayı bazen çift forvet oynayamadık. Mustafa Pektemek uzun süredir oynamıyordu bugün oynadı ve gol attı. Artık bu gibi seçeneklerden yararlanacağımız için mutluyuz. Atiba ve Tolga’nın son durumunu Ankara’ya geldiğimiz için göremedim. Tolga, Atiba ve Sosa’nın oynama şansı yüksek. Serdar MR’a gitti. Necip’in ciddi bir şeyi yok. Neyse ki oyuncularımızın ciddi sakatlıkları yok ve Club Brugge karşısında hepsinden yararlanabilirsek daha güzel olacak.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50917 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.