MAGAZİN: Doğulu kafaları karıştırdı

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Eğlence paniklemesine neden oldu

Müzisyen Ozan Doğulu, önceki gün eşi Ece Doğulu ve iki kızıyla Sindirella filminin Zorlu AVM’de yapılan galasına katıldı. Galada eşi ve çocuklarıyla mutluluk pozu veren Doğulu, ilerleyen saatlerde soluğu Reina’da aldı.
Habertürk gazetesindeki detaylar şöyle:
Duygu Çetinkaya’yla buluşan ünlü müzisyen geç saatlere kadar eğlendi.
iddialara göre
Mekanda samimi tavırlar sergileyen çift, çıkışta fotoğrafları çekilince garip bir şekilde büyük panik yaptı. Gazetecilerin yanından hızla uzaklaşan Çetinkaya ve Doğulu, daha sonra tekrar Reina’ya dönüp ısrarla fotoğraflarını çeken muhabirle görüşmek istedi. İkilinin bu davranışı kafaları karıştırdı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.