BEŞİKTAŞ: Büyükburç’a veda

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Erol Büyükburç son yolculuğuna uğurlandı

Etiler’deki evinde perşembe günü ölü bulunan ünlü sanatçı Erol Büyükburç için Levent Camii’nde kılınana cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Perşembe günü İstanbul Etiler’deki evinde ölü bulanan ve kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği açıklanan ünlü sanatçı Erol Büyükburç’un na’şı Levent Camii avlusuna getirildi. Usta sanatçı için öğle namazını müteakip cenaze namazı kılındı.

Cenaze törenine İstanbul Valisi Vasip Şahin, Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, sanatçılar Orhan Gencebay, Nuri Alço, Erol Evgin, Hakan Peker, Selami Şahin, ve daha bir çok isim vardı.

Törenin adından cenaze Zincirlikuyu Mezarlığı’na götürüldü.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.