AKTÜEL: Johansson’dan öneriler

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Güzellik sırları

Çağımızın Marilyn Monroe’su olarak görülen Scarlett Johansson, dolgun hatları ve klasik güzelliğiyle Hollywood’un en çekici kadınlarından.
Üç yıldır Dolce & Gabbana makyaj ürünlerinin yüzü olan Johansson’ın makyaj çantasında da bu markanın hakimiyeti görülüyor. Kremsi ve opak rujları seven aktris, Dolce & Gabbana’nın Classic Cream rujuna bayılıyor. Seriden en sık kullandıkları ise Dahlia ve Devil adlı iki kırmızı tonu. Johansson, imzası haline gelen kırmızı dudaklar konusunda uzmanlaşmış. Kırmızı ruj konusunda zorlananlara, dudakları ten rengi bir kalemle çerçeveledikten sonra dudak fırçasıyla uygulamayı tavsiye ediyor.
Günlük olarak pudra fondöteni kullanıyor. Böylece, ayrı ayrı fondöten, pudra ve kapatıcı kullanmasına gerek kalmıyor.
Rimel ve eye liner konusunda mümkün olduğunca yoğun ve keskin siyahları seviyor. Favorileri Benefit’in BadGal rimeli ve Dolce & Gabbana’nın Glam Liner’ı.
Ünlü aktris, hassas cildini Cetaphil’le temizliyor. Sonrasında kullandığı ürünse Jurlique’in Rosewater Balancing Mist adlı gül suyu spreyi. Bu ürünü hem tonik olarak, hem de fondötenini uyguladıktan sonra makyajını sabitlemek için kullanıyor.
Nemlendirici kullanmayan Johansson, cildinin nem eksikliğini maskelerle gideriyor. Kullandığı ürünlerin Clarins Hydra-Quench Cream-Mask ve Jurlique Purifying Mask. Ünlü aktrisin favori güzellik ürünüyse Kanebo’nun Total Lip Treatment adlı dudak bakım kremi. Bir parfümde aradığı sıfatları “Zarif ama baştan çıkarıcı” şeklinde tanımlıyor.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50827 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.