İSTANBUL: Sarıgül’e destek!..

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

"Sarıgül'e destek!.."

Şişli Belediyesi’nde yaşanan gerilim sonrası konuya Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar da katıldı. Mustafa Sarıgül’ün avukatı da olan Hazinedar, Hayri İnönü’yü eleştirdi.
Hürriyet, Radikal gazeteleri başta olmak üzere bir çok yayın organında çıkan haber özetle şöyle:
Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar (41), Şişli’de yaşanan İnönü- Sarıgül tartışmasına katıldı.

Best FM’de yayımlanan ‘Konuşan Türkiye’ programına katılan ve kavgada Sarıgül’ün yanında saf tutan Murat Hazinedar kendisi gibi CHP’li olan Belediye Başkanı Hayri İnönü’yü eleştirip, tavrını çirkin olarak yorumladı.

Hazinedar’a, Hayri İnönü’nün bu yıl yılbaşı ışıklandırması ve eğlenceleri olmamasının nedeni olarak, ‘önceki yıllarda kamu kaynakları çarçur edilmiş, belediyemiz ağır bir borç yükü altına sokulmuş’ açıklaması soruldu.

Murat Hazinedar, “Burada bir savurganlık varsa, Sayın İnönü savurganlık olduğunu iddia ettiği dönemde meclis üyesi ve sorumlu kişiydi. Biz organizasyonun tamamına yakınını sponsorlar vasıtasıyla yapacağız. Bu da bir beceri işidir. Beceremeyenler, becerenlere laf atacaktır, doğaldır ama bunlar bizim gündemimizde yok” dedi.

“İNÖNÜ’NÜN TAVRI ÇOK ÇİRKİN”

BEST FM Haber Müdürü Tufan Yakar’ın, “Sarıgül-İnönü çekişmesinde Murat Hazinedar tarafını açıkladı diyebilir miyiz?” sorusuna Hazinedar parti kültürü hatırlatması yapan Beşiktaş Belediye Başkanı şunları söyledi:

“Ortada bir İnönü-Sarıgül çekişmesi yok. Ben Murat Hazinedar olarak burada değilim. Ben CHP’nin ve Beşiktaş’ın Belediye Başkanıyım. Dolayısıyla keyfi hareket etme hakkına sahip değilim. Parti yönetimimizin bizden siyasi görüş ve tavırla ilgili bazı talepleri olabilir. Dolayısıyla bu noktada parti kültürünü bilen ile bilmeyen arasında bir tercih yapmak durumundayım ben… Kişiler arasında tercih yapmam. Benim tercihim partim ve parti kültürümden yanadır. Aile içi konuları böyle kamuoyuna taşımamak gerekiyor. O döneme ait iddialarla ilgili, o dönemdeki sorumlu kişinin, geçmişe dair böyle çirkin bir tavır almasını halkımız çok iyi değerlendirmeli.“

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

YOUTUBE ABONE OL!.. CANLI YAYIN TEKRARLARI DİNLE

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50685 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.