SİYASET: Dinleniyor mu?

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin’den dinleme üzerine ilginç bir iddia ortaya atıldı. Ankara’da CHP Genel Merkezi’nin bahçesine baz istasyonu kurulmak istendiği ortaya çıktı. Turkcell’den CHP’ye gönderilen yazıda “Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ile imzalanan imtiyaz sözleşmesi kapsamında izne gerek kalmadan itotem kurulumun yapılmak istendiği” belirtildi.
CHP ise bu talebi reddetti. Yetkililer CHP istese de istemese de bu istasyonun kurulacağım savunurken, partinin Genel Sekreteri Gürsel Tekin konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Tekin, Turkcell’in yönetim kurulunda AKP’li iki eski bakan Mehmet Hilmi Güler ve Atilla Koç olduğunu hatırlattı. CHP Genel Sekreteri, “Baskı yapılmasının nedeni yönetimdeki isimlere bakılınca anlaşılıyor” dedi.

Edinilen bilgiye göre Tekin şu detayları aktardı: “Güvenlik uzmanlarına sorduk. Bize sahte baz istasyonu ile dinleme yapılabileceğini, gerçek baz istasyonu olsa bile içine yerleştirilebilecek bir cihazla rahatlıkla dinleme yapılabileceğini belirttiler. Genel Merkez’in tam karşısındaki Kaçak Saray’ın dinlenmesini engellemek için yapılan koruma kalkarımı anladığımız kadanyla bizim de dinlenmemizi engelliyor. Yönetim kurulu eski bakanlardan oluşan bir yapının dinlemeler için sahte baz istasyonu kurma riski olduğunu düşünüyoruz. AKP’li yönetim CHP’yi canlı canlı izlemek istiyorlar herhalde… Sahte olmasa bile o baz istasyonunu buraya kurmak yürek ister. Gelsin kursunlar da görelim.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.