YEREL: Kepçeyi vurdular patladı!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Doğal Gaz borusu patladı

Ortaköy’de bu kez kepçe skandalı yaşandı. Bir anda mahalleyi saran doğalgaz kokusu, çevrede korku ve panik yaşanmasına neden oldu.

Dereboyu Caddesi Gözlükçü Sokak’ta, elektrik arızası nedeniyle kazı yapan BEDAŞ’a ait kepçe, saat 15.00 sıralarında doğalgaz borusunu patlattı. Sokakta bulunanların iddiasına göre, patlama anında meydana gelen yüksek ses, herkesi sokağa döktü. Mahalle sakinleri bu kez de sokağı saran doğalgaz kokusu nedeniyle panik yaşadı. İhbar üzerine olay yerine gelen İGDAŞ ekipleri yaptıkları çalışma sonrası doğalgazı kesti. Mahalle sakinlerinden bir kişi bir hafta önce de başka bir sokakta patlama meydana geldiğini belirterek, “Buranın elektrik hattı yetersiz. Sık sık elektrik kesintisi olduğu için kazı yapıp yama yapıyorlar. Elektrikler iki gündür kesik olduğu için BEDAŞ yine çalışma yapıyordu. Kepçe operatörüne sokakta doğalgaz hattı olduğunu söyledik. Buna rağmen kepçeyi vurarak doğalgaz hattını patlattı. Ondan sonra da gitti. Büyük korku ve panik yaşadık. Havaya uçacaktık” dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50401 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.