MAGAZİN: Telefonları topladılar!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Katılan 148 basın mensubuna filmden görüntü almamaları için gizlilik sözleşmesi imzalatıldı.

Russell Crowe’un bir bölümünü Türkiye’de çektiği “Son Umut” filminin basın gösterimi, Zorlu Center’da geniş güvenlik önlemleri altında yapıldı. Gösterime katılan 148 basın mensubuna filmden görüntü almamaları için gizlilik sözleşmesi imzalatıldı. Ayrıca tüm cep telefonları toplatıldı.

The Water Diviner (Son Umut) filminin basın gösterimi yapıldı. Gösterimin ardından basın toplantısı düzenleyen Russell Crowe, gazetecileri Türkçe “Merhaba” diyerek selamladı ve konuşmasına şöyle başladı: “Bu filmle Avustralya için taze bir bakış açısı getirmek istedim. Biz hep kendi gençlerimizin kurban edilmesi şeklinde görmüşüz yaşananları. Sorumluluk alıp diğer tarafı da göstermek istedim” dedi.

Cem Yılmaz’ı filmde oynaması için ikna etmekte zorlandığını da açıklayan Crowe, “Cem’i ikna etmenin zor olması hoşuma gitti. Ona yemek ısmarlarken harcadığım paralardan da memnun kaldım” sözleriyle güldürdü. Yılmaz Erdoğan, ‘Binbaşı Hasan’ rolünü alabilmek için ısrarcı olduğunu söyledi: “Bir rol için hiç bu kadar yüzsüz davranmamıştım.” Filmde eşi Çanakkale’de şehit düşen Ayşe adlı kadını canlandıran Olga Kurylenko ise “Rolüm için gelenekleri keşfettim, belgesel izledim ve Türk kadınlarıyla konuştum” dedi. Cem Yılmaz da “Russell bana ‘İstediğin bir kadın karakteri seçebilirsin’ dedi. Ben Olga’ya şans vermek için Cemal’i seçtim” diye espri yaptı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50827 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.