SPOR: Rezaletler gerçek mi!?

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

BJK'da neler oluyor?

BJK’da neler oluyor?!.. Son bir kaç gündür BJK Kulübü ile ilginç ilişkiler ilgili bir dizi haber ve yorum sosyal medyada yer almaya başladı. Özellikle, BJK içindeki medya direktörü, gizli kamera iddiaları, Başkan’la ilgili yakışıksız video görüntülerinin olduğu eski Başkan’ın da içinde yer aldığı iddia edilen gizli görüntüler, magazin ve sanat camiasında isimlerin de karıştığı çarpık ilişkiler, amigoların yöneticilerle yaptığı diyaloglar ve icraatlar, para trafiği, aday belirleme faaliyetleri, kongre çalışmaları öncesi sinkaflı küfürlü konuşmalar, eski yöneticilerin ve yeni yöneticilerin adları, gazetecilerin birbiriyle yaptıkları enteresan konuşmalar Beşiktaş camiasına adeta bomba gibi düştü. Yasal polis dinlemesine takılan konuşmalar ve sonrasıda açılan soruşturmalar neticesi bu kişilerin ifadelerine başyvurulduğu ve bunların savunmalarının alındığı ortaya atıldı. Bu ifadeler isimler kapatılarak ancak herkesin anlayabileceği şekilde sosyal medyada bir bir düşmeye başladı. Konu hakkında ilgili kişilerin açıklamaları ve bunların doğruluğu ve yanlışlığı hakkında Beşiktaş camiasının acil olarak bilgilendirilmesi bekleniyor.

TEMİZ ELLER BJK @temizellerbjk adlı twitter hesabının başlatığı ve bir çok twitter hesabının da re tweet yaptığı polis tapeleri, ifadeler hakkında Beşiktaş camiasının aydınlatılması doğruysa açıklama yapılması yanlış ise yalanlanması tüm Beşiktaşlıların dileği ve isteği…

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50566 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.