“Fenerbahçe samimi değil!”

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Fenerbahçe Stadı

Beşiktaş yöneticisinden şok açıklama… Beşiktaş’ta İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Olimpiyat Stadı’nın zemininde yaşanan sıkıntıdan dolayı iç saha maçları için yeni stat arayışında olduklarını ama bu konuda gerekli desteği görmediklerini söyledi. Çebi, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’ın “Başakşehir Stadı, iki takımı kaldırmaz” şeklindeki açıklamaları için, “İlk görüşmede sıcak bakılmıştı, nasıl böyle bir ifade olmuş, anlayamadım. Beşiktaş, İstanbul’un ilk ve en büyük takımıdır. Zor günlerinde misafir olabileceği stat bulamıyorsa hayret ederim. Bu gidişat hoş olmuyor” yorumunu yaptı.

Başkan Ahmet Nur Çebi, stat konusunda ezeli rakiplerine göndermede bulundu. F.Bahçe Kulübü’nün kendilerini Saracoğlu Stadı’nda oynamaya davet ettiğini bildiren Ahmet Nur Çebi, “Fenerbahçe, ‘buyursunlar gelsinler’ dedi. Biz de tekrar kapılarını çaldık” diyerek şöyle devam etti: DAHA önce yapılan görüşmeler son derece olumlu yönde ilerlemişti. Biz de bu niyetle kendilerine gittik. Ancak ikinci görüşmede, ‘Galatasaray stadını versin, ondan sonra biz de veririz’ denilerek, mazeret beyan edildi. Doğrusunu söylemek gerekirse, bunu çok samimi bulmadım.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50401 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.