Cohan’dan şaşırtan sözler!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

1982 doğumlu olan Lauren Cohan, İngiltere'de drama ve İngiliz edebiyatı eğitimi aldı.

Kıyamet sonrası dünyayı anlatan Walking Dead adlı dizinin yıldızından çarpıcı açıklamalar… Dizide zombie’lerle savaşqan Maggie Greene karakterini canlandıran Lauren Cohan, Nylon Guys adlı dergiye konuştu. 32 yaşındaki Cohan dizide canlandırdığı olayların ve karakterin inandırıcı olması için elinden geleni yaptığını söyledi. Buna kamera karşısında soyunmak da dahil. Dizide aşk ilişkisi yaşadığı Glenn adlı karakteri canlandıran rol arkadaşı Steven Yeun’un bu konuda kendisine çok yardımcı olduğunu söyledi.

Lauren Cohen “Dünyadaki en zevksiz şey insanların sutyenleri üzerindeyken seviştikleri bir sahneyi izlemektir. Bir oyuncu olarak yapmanız gereken gerçeği perdeye taşımak ve seyircinin bu dünyada tamamıyla kaybolmasını sağlamaktır, Mesela neden şiddet içeren bir sahneli gerçekçi kılabilmek için elimden geleni yapayım da bir sevişme sahnesi için aynı şeyi yapmayayım” diye konuştu.

1982 doğumlu olan Lauren Cohan, İngiltere’de drama ve İngiliz edebiyatı eğitimi aldı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50401 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.