Anlaşırlarsa olacak…

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Sezon başında Rubin Kazan’dan kiralanan Gökhan Töre kısa sürede gösterdiği performansla Siyah- Beyazlılar’ın en önemli isimlerinden biri haline geldi. Oyuncunun bu grafiği sonrası da Rus ekibinin kapısını bonservisi alabilmek için çalan Beşiktaş her ne kadar hayır cevabıyla dönse de Gökhan’dan yüzleri güldürecek bir haber geldi.
Milli futbolcu Beşiktaş’ta kalmak istediğini söyleyerek, iki kulübün anlaşması halinde Kartal’a imza
atmasının sıkıntı olmayacağını belirtti. ancak Kazan 7.5 milyon Euro istemesi sorun olacak gibi görünüyor. Beşiktaş’ta kalma yönünde istekli olan Gökhan için Siyah-Beyazlılar geçtiğimiz günlerde harekete geçmişti. Rubin Kazan’a milli oyuncu için 3 milyon Euro öneren yönetim, Ruslar’ın 7.5 milyon Euro’da diretmesi sebebiyle görüşmeleri durdurmuştu. Oyuncunun performans olarak da her gün üstüne biraz daha koymasıyla bonservis bedelinde indirim yaptırmayı başaramayan Kartal’ın eli Gökhan’ın açıklamaları sonrası az da olsa güçlenmiş oldu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50396 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.