SPOR: Tahkim’den kötü haber

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Tahkim Kurulu, Beşiktaş Teknik Dİrektörü Slaven Bilic’e verilen 3 maçlık cezayı onadı. Bilic’in cezasının onanmasıyla birlikte Beşiktaş yönetimi verilen karar hakkında hayal kırıklığı yaşadığı söyleniyor. Kurul kararını açıkladı.
Kurulun aldığı karar açıklaması şöyle;
“Beşiktaş A.Ş. teknik sorumlusu Slaven Bilic’in, PFDK’nın 26.09.2013 tarihli ve E. 2013-2014/130, K.2013-2014/153 sayılı kararına itirazına dair Kurulumuzun E.2013/220 numaraya kayıtlı dosyası incelendi. İtirazın süresinde olduğu, gerekli harcın yatırıldığı görüldü. Duruşma açıldı, duruşmaya Beşiktaş A.Ş. teknik sorumlusu Slaven Bilic, tercümanı ve vekili katıldı. Sözlü açıklamaları ve savunmaları dinlendi. Tutanak altına alındı. Yapılan müzakere neticesinde; Beşiktaş A.Ş. teknik sorumlusu Slaven Bilic’e, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 3 resmi müsabakada soyunma odası ve yedek kulübesine giriş yasağı ile 13.000.-TL para cezası verilmesinde sübut, hukuki nitelik ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından, yapılan itirazın reddine, cezanın onanmasına oy çokluğu ile,Kurulumuz içtihatları ve FDT’nin 101. maddesinde belirtilen şartları taşımayan “yaptırımın ertelenmesi” talebinin reddine oy çokluğu ile (2013/220 K.) karar verilmiştir.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50525 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.