İSMAİL BAŞTUĞ: CİDDİ VE RİSKLİ ADIMLAR!..

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Semtimizin takımı Beşiktaş ne yazık ki bu sezon üvey evlat muamelesi görecek!.. Kasımpaşa Stadı’nda siyah beyazlı ekip ne kadar başarılı iş yapar göreceğiz. Hele hele tecrübesiz bir kadro ile yasak mı savarlar tahmin etmek zor. Avrupa’daki durumdan ise hiç bahsetmiyorum bile… Daha birçok şey var da detaya gerek yok.
Anlayacağınız sancılı bir dönem bekliyor Kartal’ı…
Yeni yönetim entrasan kararlara imza atıyor. Örneğin siyah beyazlıların bir küfürle Kasımpaşa’dan çıkacak olması bıçak sırtı bir vaziyet. İnönü Stadını tamamen yıkıp yeniden yapma fikri de ciddi bir adım. Altından tarih fışkıracağı bilinen Dolmabahçe’de böyle bir karar vermek te risk taşıyor. Ve tarih anlamında geçenlerde bunun ilk sinyali de verildi, umarım aşarlar zorlukları.
Yönetim işi bir sanattır. 10 yıl Hürriyet ve Milliyette “İş Yaşamı” sayfaları hazırladım. Yüzlerce Ceo ve tepe yöneticiyle bir araya geldim. Hatta bilen bilir bu konuda bir de kitap yazdım.
Sözün özü, Yönetim bir sanattır. Herkes lider ve yönetici olamaz. Kaos yönetimi ise, “Kriz demiyorum” bir tercihtir. Ama riskleri de çok fazladır. Başarı gelmezse, sonucu da çok kötü olur. Ama kaosu fark yaratmaya çeviren lider ve yönetim takımı da tarihe geçebilir. Benim bu işlerle ve yapılanlarla ilgili bir fikrim var ama paylaşmayacağım şimdilik. Bekleyelim bakalım, zaman ne gösterecek? Hangisi gerçekleşecek. Umarım 100 yılı aşkın koca Beşiktaş için her şeyin hayırlısı olur.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..