KENT: Çevre için çalıştılar

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Yaşam ve Çevre Politikaları Çalıştayı Beşiktaş’ta gerçekleştirildi. 1-2 Haziran 2013, Levent Kültür Merkezinde, TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından Beşiktaş Belediyesi desteği ile gerçekleştirildi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu cümlelere yer verildi: “Metalaştırma tehdidi
altındaki biyoçeşitlilik ve su, enerji politikalarının doğada ve yaşam alanlarında yarattığı tahribat, rant odaklı kentsel dönüşüm planları, endüstriyel faaliyetlerin barındırdığı çevresel riskler, doğal varlıkların metalaştırılmasının halkın üzerindeki etkileri, ve tüm bu sorunların temelinde yatan çevre politikalarının irdeleneceği, çözümlerin aranacağı “Yaşam ve Çevre Politikaları Çalıştayı 2013” düzenlenmektedir. Daha güzel ve yaşanabilir bir dünya için bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmak, dayanışmayı arttırmak için bilim insanları, uzmanlar, çevre mühendisleri, çevre mühendisliği öğrenciler, doğanın yıkıma uğratılmasından etkilenen ve mücadele yürüten tüm dinamikler çalıştayda bir araya geldiler.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50577 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.