KENT: Yaz-Çiz Serbest!..

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

CHP İstanbul İl örgütü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Kadıköy’de, “Gençlik ve Demokrasi Duvarı” oluşturdu. Kadıköy’deki Beşiktaş İskelesi’nin karşısına konumlandırılan duvara, gençler düşüncelerini yazabilecek. Bunun bir örneği de Beşiktaş’ta görüldü. Sözü edilen pano, CHP Beşiktaş İlçe Başkanlığı’nın karşısındaki meydanda bulunuyor.
Kadıköydeki etkinliğe katılan İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı duvara “AKP korku CHP özgürlük duvarı inşa eder” yazdı. Salıcı yaptığı konuşmada, “AKP’nin yasakçı ve baskıcı yönetim anlayışına karşı oluşturduğumuz Gençlik ve Demokrasi Duvarı, ‘benim de söyleyeceklerim var’ diyen gençlerimizin dili olacak. İktidarın görmezden geldiği gençler, bu duvarda kendilerini özgürce ifade edebilecekler. Tüm gençlerimizi bu duvarda kendilerini özgürce ifade etmeye çağırıyorum” dedi.
19 Mayıs’a kadar açık kalacak olan “Gençlik ve Demokrasi Duvarı”nda yazılanlar daha sonra bir sergiyle kamuoyuyla paylaşılacak.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50621 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.