ÜMRANİYEDE BOMBARDIMAN

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

5Gol yollarında sıkıntı yaşayan Beşiktaş, dünkü antrenmanda şut çalıştı. Siyah-Beyazlılar’da Bobo, Nobre, İsmail, İbrahim Toraman ve Tello’nun tüm vuruşları golle sonuçlandı. Sezon başından bu yana ciddi bir gol sorunu yaşayan Beşiktaş’ta teknik direktör Mustafa Denizli duruma el koydu. Dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde yapılan antrenmanda, şut çalışması gerçekleştirildi. Maçlarda kaleye çok az şut atan Syiah-Beyazlı futbolcular, dünkü idmanda Hakan Arıkan ve Korcan’ın koruduğu kalelere adeta gol yağdırdı. Kara Kartal’da özellikle Bobo, Mert Nobre, İsmail Köybaşı, İbrahim Toraman ve Tello’nun hemen hemen her vuruşu filelerle buluştu. İbrahim Üzülmez’in attığı şutlar ise ilgi çekiciydi. Sol ayağını çok iyi kullandığı bilinen tecrübeli futbolcunun sağıyla attığı şutlar gol olurken, sol ayağıyla kaleye gönderdikleri ise kalecide kaldı.

Yusuf Şimşek yıldızlaştı

Şut çalışmasının ardından dar alanda çift kale maç yapan Siyah-Beyazlılar, taktik, çabukluk ve uzun pas denemelerinde bulundu. Sakatlıkları bulunan Rodrigo Tabata, Rüştü Reçber, İbrahim Kaş, Filip Holosko ve Rıdvan Şimşek’in katılmadığı idmanda Yusuf Şimşek de yaptığı klas hareketlerle dikkatleri üzerinde topladı. Sağlık ekibinden yapılan açıklamada, sağ ayağında sakatlığı bulunan Rodrigo Tabata’nın, Ankaragücü maçına yetiştirilmesi için büyük bir çaba sarfedildiği dile getirildi. Brezilyalı oyuncunun özel bandajla sahaya çıkabileceği belirtildi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.