Hep destek tam destek

Hep destek tam destek

Biliyorsunuz geçtiğimiz aydan itibaren haber sitelerimizin birbirinden ayırdık ve tamamen bağımsız olarak iki farklı haber sitesi şeklinde yayın yapmaya başladık.

Buna göre Beşiktaş Gazetesi’ni tamamen spor haberlerine ayırdık.

Gazete Beşiktaş ise tamamen kent, yerel, belediye, polis, adliye ve siyaset haberlerine ayırdık.

www.besiktas.com.tr üzerinden yayın yapan Beşiktaş Gazetesi’ni geçen sayımda yazmıştım genç arkadaşlarımız yönetiyor ve benim dışımda bir konu… Maşallah onların spor ve müzik kanalının takip oranı yüzbinlerle ile ifade ediliyor. Hatta dünyaya açıldılar, Amerika, Avrupa, Kore, Çin ve Japonya’ya dahi canlı yayın yapıyorlar.

Gazete Beşiktaş’ın haber sitesini yeniledikten sonra benim yönetimimdeki haber sitesine de ilgi oldukça arttı. www.gazetebesiktas.com.tr adı altında yayın yapan Gazete Beşiktaş’ta tamamen semt ile ilgili konuları işlemeye başlamamızdan sonra gerek kaymakamlık gerekse emniyetin haberleri Gazete Beşiktaş’tan takip edilmeye başlandı.

Teknik servisteki arkadaşlar söylüyor. Günlük, haftalık ve aylık raporlara geçenlerde bir göz attık, bu durum açıkça belli. Yüzde 100 artış kaydetmişiz.

Peki; 15 yıllık sitede bu nasıl oldu?. Bizimle hiç ilgisi yok. Biz her zamanki gibi haber sitemize günde en az 20-25 haber giriyoruz. Konu tamamen doğru iletişim ile ilgili. Kaymakamlık ve Emniyet bu konuda süper çalışıyor. Semtte müthiş bir çalışma yapıyorlar. Bu yaptıkları faaliyetleri de bizimle paylaşıyorlur. Biz de ister istemez onların hızına ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bu dinamizm de herkese yansıyor.

Geçenlerde haber toplantısı yapıyoruz. İsmail Baştuğ, “Umarım böyle bir belediye başkanımız olur” dedi, Kaymakam Önder Bakan için… Gerçekten bende katılıyorum ama şaka bir yana hızına yetişmek biraz yorucu genç kaymakamın.

Geçenlerde Akatlar’da bir istinat duvarı yıkılmış evin üzerine düşmüş. Gördük ki, ilk önce o koşmuş. Onu yaptırmak için uğraşıyor.

Bir cinayet işlenmiş onu çözmeye uğraşıyor…

Yetmedi sosyal medya ile kamuoyunu oldukça ilgilendiren Papağan’la bile sonuna kadar ilgilendi.

Devamlı halkın içinde, esnafla birlikte…

Gazete de bir haberde fark yaratıyorlar diye başlık atmıştık. Bu başlığın fikir babası İsmail Baştuğ’dur. Onun deyimi ile söyleyeyim; gerçekten fark yaratıyorlar. Böyle bir belediye başkanı isteriz diye boşuna söylemiyor. Umarım Önder Bakan enerjisinde, çalışkanlığında bir kişi aday gösterilir ve belediye başkanı olur. Beşiktaş kazanır.

Diğer yandan Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı’ya da bir parantez açmak istiyorum.

Kaymakam Önder Bakan ile birlikte Ercan Çamırcı’da enerjik ve iletişime çok açık bir emniyet müdürü.

İletişimin her şey olduğunu biliyorlar. Kamuoyuyla paylaşılan konuların samimiyetle birlik ve beraberlik yaratacağından farkındalar. Zaten kısa sürede de fark yarattılar. Huzur toplantıları, bire bir temasları ve de Gazete Beşiktaş kanalıyla yaptıkları temas ile anlatımları bu güne kadar hiç görülmemiştir. Kamuoyunu bilgilendirmeleri, insanları suçlulara karşı uyarmaları da yaptıkları işe ne kadar önem verdiklerinin bir göstergesi diye düşünü-yoruz.

Beşiktaş Medya Grup olarak kendilerini kutluyor ve iyi ki varsınız diyoruz.

Her zaman dediğimiz gibi bizden yana sizlere ve çalışmalarınıza 2019 yılında da;

Tüm yayınlarımızla

Hep destek tam destek…

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Tumblr
Tumblr
Email this to someone
email
Print this page
Print

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*